Viete, aký trend sa bude na nohách nosiť toto leto? Ani my nie!

Každý rok je to niečo iné. Každý rok si naše nôžky získa iný štýl. Odborníci zo sveta módy však tento rok sami nevedia, čo je tohtoročné TO.

Toto leto bude, ako sa zatiaľ zdá, špecifické práve tým, že na nohách budeme nosiť asi fakt všetko. Aj športové šlapky, ktoré sme doteraz nosili akurát v sprche, aj nízke a pohodlné sandálky, aj ženské vysoké opätky v spojení s formálnejšou eleganciou.

Možno je dobré, že to tento rok vyšlo takto. Tento rok nás môže naučiť, že niekedy je lepšie stáť nad trendami a rozhodovať sa vlastnou hlavou. Módny svet nám tento rok nedáva na výber a nakoniec to je asi aj dobre.

Napokon, aj tak máme sandálov niekoľko, prečo si teda nezaobstarať z rôznych štýlov po jednom páre? Nakoniec aj tak sandálky, ktoré nosíme na pláž, nebudú vhodné do reštaurácie a obuv, ktorú si vezmeme na rande, sa zase nebude hodiť na piknik.

V tomto rýchlom svete aj my chceme mať možnosť zmeniť tvár, keď je to možné. Podľa toho, ako sa práve cítime. Chceme si vyberať každý deň, nie každý štvrťrok.

Takže toto leto môžeš byť kým chceš. Nikto ťa neobmedzuje. Využi to a vyber si svoj štýl hneď teraz!

Dámske sandále na leto 2018

Dámske šlapky na leto 2018

Balerínky na leto 2018

Dámske espadrilly na leto 2018

Dámske tenisky na leto 2018

Pridaj komentár

Všetky novinky pridávame už len na náš ,,materský" e-shop www.NinaBusso.sk> prejsť na novinky <