Klasické sandále ako tvoja vstupenka do leta 2018!

Obdobie horúčav oficálne začalo. Je čas dať si dokopy nechty na nohách a ukázať trocha kože. Ďalšou nepísanou povinnosťou by malo byť prekopanie nášho botníka. Tento rok si tam totiž špecificky zaslúžia miesto najmä klasické sandálky!

Sandálky sú výnimočné tým, že sa hodia prakticky na akúkoľvek príležitosť. Stačí sa riadiť zopár pravidlami a môžete v nich zažiariť, či už ide o letný festival, prácu, prechádzku alebo rande.

Či už ide o elegantné sandálky so strapcami alebo pohodlné a praktické štýly, na Lararuby sme pripravený na všetko, po čom tvoje srdce túži. Ktorý štýl si však z toho množstva možností, ktoré ponúkame, zvoliť?

Hneď ti aj povieme.

1. Sandále na festival

Festivalová sezóna je za rohom a ak máš obavy, čo si dáš na seba, môžeš sa v tejto chvíli prestať báť. Tvojim najlepším priateľom budú vzdušné sandálky s pevnou podrážkou, ktorá zvládne aj náročný podklad.

Pridaj k tomu midi šaty a ľahkú kabelku, ktorá nebude nikomu zavadzať, no zároveň do nej strčíš všetko, čo potrebuješ (čítaj suchý šampón). Hotovo!

2. Sandále do práce

Vlak odchádza za 5 minút a posledné čo chceš, je “roztrepať” sa na betón bežiac v opätkoch. Praktické sandálky pre horúce dni v kancelárii sú tvojou prvou pomocou na toto leto.

Aby si však nevyzerala príliš nedbalo, snaž sa zvyšok outfitu udržať profesionálny, ideálne teda kombináciou bielej a čiernej.

3. Sandále na von

Letné víkendy sú o tom, aby sme čo najviac času strávili vonku.

Snaž sa voliť outfity, ktoré sú voľné a vzdušné. Budeš vyzerať dobre bez toho, aby si sa musela príliš snažiť. A sandálky? Stav na minimalizmus!

4. Sandále na rande

Nízke sandálky neznamenajú automaticky, že nebudeš dosť sexy. Práve naopak. Len je vhodné pre ten správny šmrnc pridať nejaké tie strapce, ideálne rovno tzv. gladiátorky.

Dlhé voľné rukávy a rifle s vysokým pásom sú tvojou vstupenkou na večerný drink s očarujúcim mužom, ktorého si stretla okolo obeda na pláži. Ak si trúfaš vyskúšaj kombináciu bieleho oblečenia a čiernyych sandálok, čo je znakom iného typu sebavedomia. Pár šperkov navyše a môžeš ísť.

Celá ponuka sandálok na leto 2018!

Pridaj komentár

Všetky novinky pridávame už len na náš ,,materský" e-shop www.NinaBusso.sk> prejsť na novinky <