Informácie o platbe a doprave

Informácie o platbe a doprave

LaraRuby Vám objednaný tovar doručí kamkoľvek na Slovensku .
Cena dopravy závisí od Vami zvoleného spôsobu platby a dopravy:

kuriérom (platba na dobierku) – pri nákupe nad 39,-  €0 ,-  €
kuriérom (bankový prevod s platbou vopred) – pri nákupe nad 39,-  €0 ,-  €
kuriérom (platba na dobierku) – pri nákupe do 39,-  €3,50 ,-  €
kuriérom (bankový prevod s platbou vopred) – pri nákupe do 39,-  €3,50 ,-  €

V prípade, že si ako spôsob platby zvolíte: Bankový prevod s platbou vopred, tak číslo úctu na ktoré treba zaslať platbu je:

3667114253/0200 – VUB Banka

alebo

SK64 0200 0000 0036 6711 4253

SUBASKBX

ako Variabilné číslo zadajte číslo objednávky.

 

Tovar, ktorý ste si objednali, Vám bude doručený v priebehu cca 10 až 15 pracovných dní­ (záleží od vyťaženia šičiek) na Vami zadanú adresu, pričom je našou snahou, aby sa k Vám tovar dostal čo najskôr. Pri kabátoch je doba dodania jeden mesiac!

Prečo 20 dní?

20 pracovných dní sa môže zdať ako dlhý termín dodania na pomery bežných obchodov s oblečením. Súvisí to však s našou politikou jedinečnosti. Nechceme a nebudeme vyrábať šaty sériovo (a držať z nich veľa kusov niekde na sklade), pretože žiadna žena nechce, aby mala také isté šaty jej susedka. Šiat dodávame malé množstvo – ich počet limitujeme na 5 kusov. Dodanie je síce dlhšie než bežne, ale povedzte, neoplatí sa počkať na šaty, ktoré v rukách krajčírok vznikajú práve pre Vás?

Zásielky do ČR:

Poštovné do Českej republiky je účtované vo výške 12,70 € prostrední­ctvom dobierky a zasielané kuriérskou spoločnosťou, prí­padne ako balí­k po úhrade na účet predom.
Cena poštovného do iných krají­n sa riadi cenní­kom Slovenskej pošty, alebo kuriérskej služby.

Pri objednávke nad 150 € v rámci ČR je doprava zadarmo a v plnej výške ju hradí­me my.

Osobný odber

Svoj tovar si môžete prísť vyzdvihnúť osobne k nám na Hollého 5 v Bratislave. V takomto prípade samozrejme za dopravu nič neplatíte.

Neprehliadnite!

Skontrolujte, prosí­m, pri preberaní­ objednávky stav obalu zásielky, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušený, resp. či nie je opravovaný. V prí­pade akýchkoľvek pochybností­ odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prí­padne odporúčame prevziať balí­k a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistí­te poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prí­padného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad. V prí­pade, že prevezmete zásielku a až po otvorení­ zistí­te, že jej obsah je poškodený, kontaktujte nás. Reklamáciu poškodeného tovaru je možné uplatniť aj spätne a to do 24 hodí­n od prevzatia.

Chceli by sme Vás informovať, že tovar zakúpený prostrední­ctvom nášho e-shopu môžete do 14 kalendárnych dní­ vrátiť. Viac informácií­ zí­skate v sekcii Odstúpenie od zmluvy.

Všetky novinky pridávame už len na náš ,,materský" e-shop www.NinaBusso.sk> prejsť na novinky <