Heslo tohto leta je komfort, preto doplň botník o šľapky!

Slová komfort a móda dlhé roky nešli absolútne dohromady. Heslo “za krásu sa trpí” sa prebralo ako univerzálna pravda a kto chcel vyzerať dobre, ten jednoducho musel prijať určité kompromisy.

Našťastie sa doba mení a toto leto budeme svedkom opačného extrému – ukážky toho, že krása a komfort môžu naozaj ísť ruka v ruke!

Povedzme si narovinu, koľko vecí v živote je pohodlnejších ako šľapky? A obzvášť v horúčavách, ktoré nás uprostred júna začínajú trápiť? Čo je lepšie ako zhodiť ich po príchode domov v priebehu pol sekundy, čo je lepšie, ako možnosť kedykoľvek si ich na pláži vyzuť a nazuť bez toho, aby sme pútali pozornosť a trápili sa s remienkami?

Šľapky už dávno nie sú len doménou športovcov, ale plnohodnotným módnym doplnkom, v ktorom môžete zažiariť rovnako na pláži, ako aj na večernej párty, bez potreby sa prezúvať a bez lamentovania nad tým, ako ťa bolia nohy.

Aj preto sme do ponuky na leto niekoľko krásnych druhov šľapiek zaradili. Sústredili sme sa práve na to, aby ich funkčnosť a praktickosť doplnil aj skvelý štýl. Tak si pozrite, čo sme pre vás tento rok vybrali!

Tu je naša kompletná ponuka šľapiek na leto 2018!

Pridaj komentár

Všetky novinky pridávame už len na náš ,,materský" e-shop www.NinaBusso.sk> prejsť na novinky <