Heslo tohto leta je komfort, preto doplň botník o šľapky!

Slová komfort a móda dlhé roky nešli absolútne dohromady. Heslo “za krásu sa trpí” sa prebralo ako univerzálna pravda a kto chcel vyzerať dobre, ten jednoducho musel prijať určité kompromisy.

Našťastie sa doba mení a toto leto budeme svedkom opačného extrému – ukážky toho, že krása a komfort môžu naozaj ísť ruka v ruke!

Povedzme si narovinu, koľko vecí v živote je pohodlnejších ako šľapky? A obzvášť v horúčavách, ktoré nás uprostred júna začínajú trápiť? Čo je lepšie ako zhodiť ich po príchode domov v priebehu pol sekundy, čo je lepšie, ako možnosť kedykoľvek si ich na pláži vyzuť a nazuť bez toho, aby sme pútali pozornosť a trápili sa s remienkami?

Šľapky už dávno nie sú len doménou športovcov, ale plnohodnotným módnym doplnkom, v ktorom môžete zažiariť rovnako na pláži, ako aj na večernej párty, bez potreby sa prezúvať a bez lamentovania nad tým, ako ťa bolia nohy.

Aj preto sme do ponuky na leto niekoľko krásnych druhov šľapiek zaradili. Sústredili sme sa práve na to, aby ich funkčnosť a praktickosť doplnil aj skvelý štýl. Tak si pozrite, čo sme pre vás tento rok vybrali!

Tu je naša kompletná ponuka šľapiek na leto 2018!

Pridaj komentár

Poštovné zdarma od 39€
+