5 sandálok za menej ako 30 eur, po ktorých túži každá ženská nôžka

Leto je na spadnutie a je na čase doplniť šatník sandálkami. Pretože kto by v blížiacich sa horúčavách chcel nosiť niečo iné?

Keďže možností je nekonečno, vybrali sme 5 sandálok, pri ktorých srdce zaplesá najviac a v peňaženke zostane niečo navyše na zmrzlinu, melón a vychladené prosecco.

Svetlosivé sandálky s trendovým PVC pásikom, ktoré zvládnu aj pracovné prostredie, aj večerné rande. Kúpite za 29,90€ na tomto odkaze.


Viazanie bude sexy vždy, vybíjanie “jakbydal”. Sú príjemné na nosenie, perfektne sa hodia na pláž a perfektne sa hodia…no do vášho šatníka :). Kúpite za 22,50€ na tomto odkaze.


Lebo kvietky. Tieto romantické ružové sandálky s plochou podrážkou sú určené pre romantické duše, ktoré majú radi pohodlie. Kúpite za 20€ na tomto odkaze.


Pomerne netypické sandálky na opätku, ktoré doslova prosia o to, aby ste ich večer vzali na dobrý drink. Na celodenné nosenie to zrejme nebude, no ich čas prichádza práve v noci!  Kúpite za 29€ na tomto odkaze.


Nie že by tieto sandálky neboli pekné, o tom ani slovo! Ale sú dni, keď jednoducho oceníte superpohodlie, ktoré sa hodí doslova ku všetkému.  Kúpite za 24,50€ na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Všetky novinky pridávame už len na náš ,,materský" e-shop www.NinaBusso.sk> prejsť na novinky <