3 typy obuvi, ktoré sa perfektne hodia k legínam

Legíny sú už dlhé roky silným trendom a nič nenasvedčuje tomu, že by tieto superkomfortné nohavice mali trendy opustiť. Vyzerajú výborne, hodia sa takmer na všetky typy postavy a vyrábajú sa v toľkých rôznych vyhotoveniach, že si medzi nimi nájde svoje milovníčka elegancie, rovnako ako milovníčka extravagancie. Najčastejšie sú potom legíny nosené s dĺžkou po členky.

Ak tieto legíny spárujeme so správnou obuvou, dokážeme okamžite premeniť náš outfit z nedbalej elegancie na sexy look, ako stvorený na noc vonku. Keďže je však možností toľko, vybrať najlepšie topánky nie je jednoduché. Vybrali sme preto tri druhy obuvy, s ktorými určite nebudú legíny krok vedľa.

Legíny a sandálky

Táto kombinácia je trochu komplikovaná. Je dôležité, aby bola vaša noha a prsty upravené, pretože inak rýchlo stratí svoj efekt.

Pre horúce letné dni sú vhodné napríklad gladiátorky alebo sandálky su šnúrovaním. V noci zase zabodujete jednoduchými čiernymi sandálkami s výrazne farbenými alebo vzorovanými legínami. Ak sa predsa len rozhodnete pre klasické tmavé legíny, lepšie vynikne kombinácia s lesklými sandálkami.

Pozrite si našu ponuku sandálok na leto!

Legíny a tenisky

Pre menej oficiálny look nie je zlý nápad skombinovať legíny s teniskami. Keďže legíny nezakryjú žiadnu časť tenisiek, dajte si dobre záležať na výbere.

Pri teniskách to je však opäť trochu komplikované. Pokiaľ idete do fitka, je to v pohode. No pokiaľ sa chystáte s kombináciou legíny – tenisky von, budete vyzerať zvláštne. Ak chcete napriek tomu k legínam vyslovene športové tenisky, skúste si vybrať nejaké nevýrazné, ktoré možno nosiť bežne aj von.

Pozrite si našu ponuku tenisiek na leto!

Legíny a balerínky

Balerínky sú jedným z najpopulárnejších typov obuvi, čo sa týka kombinovania s leginámi. Ponúkajú veľmi jednoduchý a nenásilný spôsob, ako sa vyhrať s farbami a štýlmi. Môžete toho vyskúšať naozaj veľa.

Balerínky sú špeciálne k leginám určené, ak nechcete pôsobiť príliš “posh”. Balerínky + legíny tvoria veľmi príjemný, nenásilný štýl, ktorý môžte na večer oživiť tým, že zvolíte metalické farby obuvi.

Pozrite si našu ponuku baleríniek na leto!

Pridaj komentár

Poštovné zdarma od 39€
+