3 typy obuvi, ktoré sa perfektne hodia k legínam

Legíny sú už dlhé roky silným trendom a nič nenasvedčuje tomu, že by tieto superkomfortné nohavice mali trendy opustiť. Vyzerajú výborne, hodia sa takmer na všetky typy postavy a vyrábajú sa v toľkých rôznych vyhotoveniach, že si medzi nimi nájde svoje milovníčka elegancie, rovnako ako milovníčka extravagancie. Najčastejšie sú potom legíny nosené s dĺžkou po členky.

Ak tieto legíny spárujeme so správnou obuvou, dokážeme okamžite premeniť náš outfit z nedbalej elegancie na sexy look, ako stvorený na noc vonku. Keďže je však možností toľko, vybrať najlepšie topánky nie je jednoduché. Vybrali sme preto tri druhy obuvy, s ktorými určite nebudú legíny krok vedľa.

Legíny a sandálky

Táto kombinácia je trochu komplikovaná. Je dôležité, aby bola vaša noha a prsty upravené, pretože inak rýchlo stratí svoj efekt.

Pre horúce letné dni sú vhodné napríklad gladiátorky alebo sandálky su šnúrovaním. V noci zase zabodujete jednoduchými čiernymi sandálkami s výrazne farbenými alebo vzorovanými legínami. Ak sa predsa len rozhodnete pre klasické tmavé legíny, lepšie vynikne kombinácia s lesklými sandálkami.

Pozrite si našu ponuku sandálok na leto!

Legíny a tenisky

Pre menej oficiálny look nie je zlý nápad skombinovať legíny s teniskami. Keďže legíny nezakryjú žiadnu časť tenisiek, dajte si dobre záležať na výbere.

Pri teniskách to je však opäť trochu komplikované. Pokiaľ idete do fitka, je to v pohode. No pokiaľ sa chystáte s kombináciou legíny – tenisky von, budete vyzerať zvláštne. Ak chcete napriek tomu k legínam vyslovene športové tenisky, skúste si vybrať nejaké nevýrazné, ktoré možno nosiť bežne aj von.

Pozrite si našu ponuku tenisiek na leto!

Legíny a balerínky

Balerínky sú jedným z najpopulárnejších typov obuvi, čo sa týka kombinovania s leginámi. Ponúkajú veľmi jednoduchý a nenásilný spôsob, ako sa vyhrať s farbami a štýlmi. Môžete toho vyskúšať naozaj veľa.

Balerínky sú špeciálne k leginám určené, ak nechcete pôsobiť príliš “posh”. Balerínky + legíny tvoria veľmi príjemný, nenásilný štýl, ktorý môžte na večer oživiť tým, že zvolíte metalické farby obuvi.

Pozrite si našu ponuku baleríniek na leto!

Pridaj komentár

Všetky novinky pridávame už len na náš ,,materský" e-shop www.NinaBusso.sk> prejsť na novinky <